RO/FR/EN     CARIERE
1-cinesuntem
2-cinesuntem
3-cinesuntem
4-cinesuntem

Echipa management


Damien Robert
Director General
Caussade Semences Est Europa

damien.robert@caussade-semences.ro
 
Damien Robert
Natalia Albu
Director tehnic
Caussade Semences Est Europa

natalia.albu@caussade-semences.ro
 
Ing. Natalia Albu
Mihail Serban
Manager Marketing
Caussade Semences Est Europa

mihail.serban@caussade-semences.ro
 
Ing. Mihail Șerban
Bogdan Popescu
Director Comercial
Caussade Semences Est Europa
bogdan.popescu@caussade-semences.ro
 
Bogdan Popescu
Claudia Cotoveanu
Director Resurse Umane
Caussade Semences Est Europa

antonela.fauro@caussade-semences.ro
 
Antonela Fauro
Mariana Stănescu
Responsabil Cercetare
Caussade Semences Est Europa

mariana.cosma@caussade-semences.ro
 
Ing. Mariana Stănescu
Mihai Chivu
Director Financiar
Caussade Semences Est Europa

mihai.chivu@caussade-semences.ro
 
Mihai Chivu
Constantin Iancu u
Manager Dezvoltare
Caussade Semences Est Europa

constantin.iancu@caussade-semences.ro
 
Ing. Constantin Iancu
   

© Caussade Semences Romania
Str. Aviator Popisteanu nr. 16, et. 2
012092, sector 1, Bucuresti

Acest site foloseste cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul folosirii cookie-urilor. Mai multe informatii...